Pirts būvniecība

Šobrīd ir grūti iedomāties komfortu dzīvi ārpilsētas mājā, vai tā būtu liela māja vai vasarnīca, bez savas pirts.
Seno indiešu gudro teiciens vēsta:
„Desmit priekšrocību dod mazgāšana: prāta skaidrums, svaigums, mundrums, veselība, spēks, skaistums, jaunība, tīrība, patīkama ādas krāsa un skaistu sieviešu uzmanība”.
 


Pirti var uzbūvēt gan mājā iekšā, piebūvē, gan arī atsevišķi. Un, ja tās īpašības paliek agrākas, tad būvniecības konstrukcija un tehnoloģijas mainās, sekojot īpašnieku priekšrocībām un modes virzieniem. Pie atsevišķi stāvošas pirts priekšrocībām var attiecināt augstāku ugunsdrošību, iespēju plānot lielas telpas, apvienot ar baseinu, biljarda telpu, sporta zāli. Ja pirts izmēri atļauj, tad tajā var ierīkot atpūtas istabu, izveidojot tur maksimāli ērtus nosacījumus.

Pirtī viss ir pakārtots vienai idejai: veselīgu tvaiku iegūšanai. Tāpēc, būvējot pirti, nav sīkumu.

No kā uzbūvēt pirti. Pirts ēkas (sienas) var būvēt no jebkādiem materiāliem: ķieģeļa, putu blokiem, līmēta profilēta brusa. Var veidot pirti no karkasa, cirstu, kā arī izmantot guļbūves no apaļiem baļķiem. Var būvēt no jebkāda materiāla, taču optimālais variants ir līmēta, profilēta brusa. Guļbūves no šī materiāla ir pašas dārgākās, tomēr pēc būvniecības pabeigšanas izrādās, ka viena pirts kvadrātmetra vērtība no līmētā brusa ir salīdzināma ar pirts vērtību, kas būvētas no citiem materiāliem.

Parasti pirts iekšējā telpa sastāv no trijām pamatdaļām – pērtuves, mazgāšanās un atpūtas telpas. Ja ar divu pēdējo telpu apdares materiāliem var variēt, tad pērtuves apdari jāveic tikai no koka.

Pirts iekšējā aprīkošana paredz grīdas, sienu, griestu un visu iespējamo sēdekļu un plauktu apdari. Grīdas var būt vairāku veidu, atkarībā no Jūsu gaumes un finanšu iespējām. Vispopulārākās ir grīdas no koka klājuma (patīkamas kājām, saglabā siltumu, ideāli der pērtuvei un pirts priekštelpai).

Pirts apdari veic ar ēvelētiem dēļiem no liepas un apses. Nav ieteicams šim mērķim izvēlēties skuju kokus – dēļi pielips ķermenim, vai arī cietas šķirnes, tādas kā ozols, - tās stipri akumulē siltumu un var dedzināt ādu.

Mūsu firmas kvalificēti speciālisti veiks pilnu objekta apsekošanu, noteiks nepieciešamo būvdarbu vai remontdarbu tehnoloģiju un veidus, lai panāktu maksimālu rezultātu, kas garantē vislielāko ilgmūžību ekspluatācijas laikā.

Visi darbu veidi tiek veikti, pamatojoties uz projektu vai tehnisko uzdevumu. Īpašu uzmanību pievērš piegādājamo materiālu kvalitātei. Visiem pielietotajiem materiāliem ir atbilstoši kvalitātes sertifikāti.
Darbus īsteno ar maksimālu inženierizstrādi un garantēti augstu kvalitāti.
 Bruņinieku iela 12 – 19, Rīga, Latvija, LV-1001
tel.: (+371) 67293108, mob.: (+371) 20388853

Copyright © 2010 - 2013 AiPiPRO
Create by AiPiPRO